ҚР Парламент Мәжілісіне сайлау

АБАҚАНОВ  Елдос Нұрболұлы

АБАҚАНОВ Елдос Нұрболұлы

"Қазақстанның экологиялық ұйымдары қауымдастығы" ЗТБ Басқарма Төрағасының орынбасары

АБАСОВ Қайнар Бегалыұлы

АБАСОВ Қайнар Бегалыұлы

«Хлопкопром – Целлюлоза» ЖШС директоры

АВЕРШИН Константин Викторович

АВЕРШИН Константин Викторович

«Red Dragon Almaty» ЖШС Бас директоры

АГАЙСИН Әділ Темірғалиұлы

АГАЙСИН Әділ Темірғалиұлы

«ССГПО» АҚ Жастар саясаты жөніндегі менеджері

АДАМБАЕВ Сырым Жұматайұлы

АДАМБАЕВ Сырым Жұматайұлы

«Азиялық газ құбыры» ЖШС Бас директорының кеңесшісі

АДАМБЕКОВ  Тілектес Серікбайұлы

АДАМБЕКОВ Тілектес Серікбайұлы

«Eurasia Blockchain Fintech Group Limited» Бас директоры

АЙТЫШЕВ Данияр Дәуренұлы

АЙТЫШЕВ Данияр Дәуренұлы

Партияның Тереңкөл аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

АҚЫШЕВ  Самат Сағынбайұлы

АҚЫШЕВ Самат Сағынбайұлы

«Қостанай минералдары» АҚ директорлар кеңесінің төрағасы

АСАН Сүйіндік Юржанұлы

АСАН Сүйіндік Юржанұлы

«Nova Цинк» ЖШС Бас директоры

АХМЕТОВ Мәди Абылайұлы

АХМЕТОВ Мәди Абылайұлы

«Jas Otan» Жастар қанаты Алматы қалалық филиалының төрағасы

ӘБДІҒАЛИҰЛЫ  Берік

ӘБДІҒАЛИҰЛЫ Берік

Ұлытау ауданының әкімі, партия аудандық филиалының төрағасы

ӘБИБУЛЛАЕВА Аида Ибрагимқызы

ӘБИБУЛЛАЕВА Аида Ибрагимқызы

«Қазпошта» АҚ Қызылорда облыстық филиалының директоры

ӘБСЕМЕТОВА  Әлия  Маратқызы

ӘБСЕМЕТОВА Әлия Маратқызы

«Uzyn.kz» ақпараттық сайтының бас редакторы

ӘЛІМБАЕВ  Данияр Кеңғазыұлы

ӘЛІМБАЕВ Данияр Кеңғазыұлы

Алматы облысы әкімдігі қаржы басқармасының басшысы

ӘЛТАЙ  Аманжол Дүйсенбайұлы

ӘЛТАЙ Аманжол Дүйсенбайұлы

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті филология факультетінің доценті

ӘМІРЕЕВ Ғалым Махмұтбайұлы

ӘМІРЕЕВ Ғалым Махмұтбайұлы

«БАЙҚОҢЫР» ӘКК» АҚ тәуелсіз директоры

ӘШІМХАН Жанарбек Садықанұлы

ӘШІМХАН Жанарбек Садықанұлы

«Ana tili» газетінің бас редакторы

БАДИНА Юлия Викторовна

БАДИНА Юлия Викторовна

Партияның Қарағанды қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

БАЙБЕК Бауыржан Қыдырғалиұлы

БАЙБЕК Бауыржан Қыдырғалиұлы

«Nur Otan» партиясы төрағасының бірінші орынбасары

БАҚЫТЖАНОВА Мөлдір Бақытжанқызы

БАҚЫТЖАНОВА Мөлдір Бақытжанқызы

Ш. Қалдаяқов атындағы облыстық филармониясы ақпарат және жарнама бөлімінің меңгерушісі

БАСИН  Вадим Борисович

БАСИН Вадим Борисович

«АрселорМиттал Теміртау» АҚ атқарушы директоры

БЕЗВЕРБНЫЙ Павел Николаевич

БЕЗВЕРБНЫЙ Павел Николаевич

«Орленок» ЖШС директоры

БЕЙСЕНБАЕВ  Елнұр Сабыржанұлы

БЕЙСЕНБАЕВ Елнұр Сабыржанұлы

«Nur Otan» партиясы жанындағы «Jas Otan» Жастар Қанатының төрағасы

БЕЙСҚАЛИ                Толқын Ермекқызы

БЕЙСҚАЛИ Толқын Ермекқызы

Қызылқоға аудандық мәслихатының хатшысы

БЕКЖАНОВ Берік Айдарбекұлы

БЕКЖАНОВ Берік Айдарбекұлы

«Шымкент қаласы кәсіподақтар орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы

БЕРДАЛИН Аманғали Бисенбайұлы

БЕРДАЛИН Аманғали Бисенбайұлы

Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары

БИЖАНОВА Гүлнар Қадіржанқызы

БИЖАНОВА Гүлнар Қадіржанқызы

Парламент Мәжілісі VI шақырылымының депутаты

БОЙЧИН  Анатолий Васильевич

БОЙЧИН Анатолий Васильевич

«Қазақстан Халық Банкі» АҚ Павлодар облыстық филиалының директоры

БҮРКІТАЛИН  Асылжан Жаналыұлы

БҮРКІТАЛИН Асылжан Жаналыұлы

«Jas Otan» Жастар қанаты Ақтөбе облыстық филиалының төрағасы

БЫКОВА Марина Юрьевна

БЫКОВА Марина Юрьевна

KAZ Minerals «Шығыстүстімет» ЖШС қаржы және экономика жөніндегі директоры

Бастапқы | Алдыңғы | 1 2 3 4 5 | Келесі | Соңы

ҚР Парламент Мәжілісіне сайлау

ҚР мәслихаттарына сайлау

126

ҚР Парламент Мәжілісіне тіркелген барлық кандидаттар


Жоғары